logo
Featured model: Charlize Theron
Teras izolasyon ND
Teras izolasyon, dediğimizde teras su izolasyonu ve fayans üzeri veya şap üzerine uygulanılan, sürme izolasyon veya teras su izolasyonu ısı izolasyonu ve benzeri izolasyon teras yalıtımın'da kullanılan su germeyen veya ısı yalıtım sağlayan teras izolasyon kaplamalarında yapılan ürün veya uygulamadır. ND izolasyon olarak sizlere yeni nesil diye adlandırdığımızda bir izolasyon ürünü ve uygulama bilgisi sunuyorum. Teras izolasyonu gelişen teknoloji ve makine sayesinde, püskürtme veya sprey izolasyon şeklinde terasları mızın su veya ısı yalıtımında ek yeri teşkil etmeyen nano teknolojisi bir üründür. Teras su izolasyon, polyurea malzemesiyle ve yüksek teknoloji makine ekipmanıyla yapılan bir sprey teras izolasyonu dur. Bu ürün mukavemeti ve elastik olması uzun ömürlü teras izolasyonu su germeme özeliği diğer izolasyonlardan çok daha su sızdırmazlığı yüksektir. Teras izolasyon fiyatlarında diğer uygulanan izolasyon guruplarında maliyeti fiyat biraz yüksek olduğundan ve kalıcı çözüm sunmakla beraber, teraslarımız dan su sızıntılarını bire bir önleyen sprey polyurea ürünü şiddetle tavsiye ederim.
Sprey teras izolasyon, teraslarda bulunan kılcal catlakları bidaha oluşmaması için sprey teras su izolasyon kaplaması yapılmaktadır. Sprey teras izolasyon uygulama garantisi ve ürün garantisi yükleyiçi firması olarak garanti vermekteyiz.
Sprey teras izolasyonu, polyurea izolasyon malzemesiyle teras izolasyon kaplaması püskürtme sistemiyle yapılan, özel makina ekipmanlarıyla yapılmakda olup teras izolasyonu su yalıtım ekyeri olmadan el değmeden sprey şeklinde yapılmaktadır.
ND izolasyon, teras su izolasyon uygulaması ve teras izolasyon fiyatlarının siz müşterilerimize teras su yalıtım kaplamasında kampanyalar sunuyoruz.
Teras su izolasyon, püskürtme su izolasyon teras su izolasyonu malzemesiyle su ronunu ortadan kaldırıyoruz teras su izolasyon kaplama çözüm ortağınız.
Teras su izolasyon fiyatları, metre kare veya bürüt fiyatı olarak bertilmektedir. Teras izolasyonu, Ürünün 18 yıl garanti olduğundan teras su izolasyon konusun da teras yalıtım kaplama sistemlerin içinde fiyatları yükselmektedir.